Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik


Gizlilik Taahhüt'ü ve Güvenlik Politikası
 
Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi kişisel bilgilerinizi (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa / kişiye vermez, paylaşmaz ve kullandırtmaz.


Ziyaretçiden alınan bilgiler sadece ziyaretçinin yararına olacak şekilde (ilgili ürün çıktığında haber verme, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirme şeklinde) ve sadece " Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi " kullanılır.

Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi, müşterilerinin kredi kartı bilgierini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla talep etmez. Kredi Kartı İle yapılan tüm ödemeler PAYU ÖDEME SİSTEMİ bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


IP adresleri güvenlik amacı ile saklanmaktadır.


Ziyaretçi veya müşteri, üyelik ile ilgili işlemlerinin iptali için lütfen sayfanın üst tarafındaki Iletişim menüsünden bize mesaj atınız. Talebiniz en kısa sürede yerine getirilecektir. 


Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliği Sanayi Ticaret Limited Şirketi, üyelikten çıkan ziyaretçilerinin ve müşterilerinin bütün özel bilgilerini sistemlerinden münkün olan en kısa zamanda çıkartmayı taahhüt eder. Bu taahhütler  bir sözleşme değildir. 

 

 Paket anlaşmalı kargo firmamız tarafından size teslim edilirken NÜFUS CÜZDANINIZIN yetkiliye gösterilmesi kesin şarttır. Aksi takdirde ürün kesinlikle    teslim edilmez. Ancak alışverişi yapan kişi kargo firmasından nüfus cüzdanını göstererek teslim alabilir.

 


FİRMAMIZ SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ YAPAN BİR MAĞAZA DEĞİLDİR.!!! Mağaza ve şubelerimizi rahatlıkla gezebilirsiniz. Her türlü soru, öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 Kredi Kartı Güvenliği 

Kredi kartlarının kötü kullanımına karşın firmamızca bazı önlemler alınmıştır. Bu önlemler hem sizin hem bizim güvenliğimiz için uygulanmaktadır. Bu açıdan müşteri temsilcilerimize alışverişten sonra size açtıkları telefonda kısaca yardım edebilirseniz çok seviniriz. Alışverişiniz bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Alınacak önlemler sırasıyla, 

1. Bankadan alışverişin onayının alınması, (Bankanın gerçek kart sahibinin alışveriş yaptığı ile ilgili onay)


2. Müşteri temsilcimizin size soracağı birkaç kısa soru ile kredi kartı sahibinin siz olduğunun ispatlanması (çift taraflı onay),


3. Paket anlaşmalı kargo firmamız tarafından size teslim edilirken NÜFUS CÜZDANINIZIN yetkiliye gösterilmesi kesin şarttır. Aksi takdirde      ürün kesinlikle teslim edilmez. Ancak alışverişi yapan kişi kargo firmasından nüfus cüzdanını göstererek teslim alabilir.

 

4. Yukarıdaki 3 maddeye firmamız kesin ve net olarak uymaktadır. 

 

Sitemizde 128 bir SSL kullanılmaktadır. Bunun anlamı sizin kredi kartınızı girdiğiniz andan itibaren kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya ulaşır. 3.bir şahsın bu bilgilere ulaşması olası ve mümkün değildir. Şu anda kullanılan SSL teknolojisi ile kart bilgilerinize ulaşmak mümkün değildir. Kredi kartı güvenliği ile ilgili her türlü sorunuzu tarafımıza İletişim menüsünden iletebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan tüm alışverişler PAYU ÖDEME SİSTEMİ ile yapılmaktadır.